Kalendarz ścienny na rok szkolny 2018/2019

DOSTĘPNY BYŁ WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY DO 14 MAJA

Kalendarz z cytatami Marshalla Rosenberga Marta Zabłocka Polski Festiwal NVC

Nasze marzenie

Mamy marzenie aby budować w Polsce społeczność NVC. Społeczność ludzi, którzy chcą zmieniać świat zaczynając tę zmianę od siebie. Wierzymy w idee Marshalla Rosenberga z całego serca! Mamy gotowość na współtworzenie świata opartego na empatii. A jak z taką gotowością u Ciebie ?
Czy wiesz, że podczas prac naszego zespołu zastanawialiśmy się w jaki sposób moglibyśmy zadbać o osoby, które chciałyby wziąć udział w Polskim Festiwalu NVC a powstrzymują ich finanse? Zadaliśmy sobie pytanie, co możemy zrobić aby wesprzeć takie osoby? Czy inni ludzie chcieliby pomóc i podzielić się?
I tak powstała koncepcja stworzenia kalendarza z cytatami Marshalla Rosenberga, aby poprzez uzyskany dochód ze sprzedaży wesprzeć 8-10 osób, dla których przyjazd do Ojrzanowa jest barierą finansową. Jak podoba Ci się taka formuła?

O kalendarzu

Koordynacją prac nad kalendarzem zajęła się Beata Kosiacka. Jesteś ciekaw/ciekawa, jak on wygląda? Załączamy przykładowe miesiące.
Kalendarz ma format A3 i zawiera 12 kart z cytatami Marshalla Rosenberga oraz komiksowymi grafikami autorstwa Marty Zabłockiej.

(Mamy zgodę wydawnictwa Puddle Dancer Press, reprezentującego właścicieli praw do prac Marshalla B. Rosenberga, na wykorzystanie cytatów).

Dlaczego warto mieć ten kalendarz?

  1. Kalendarium jest przygotowane na rok szkolny 2018/2019. Dzięki temu już dziś możesz mieć prezent dla każdego uczącego się człowieka! Nie musisz też czekać do stycznia, by powiesić go na ścianie.
  2. Dzień Szakala i Dzień Żyrafy w każdym miesiącu! Oprócz tzw. oficjalnych dni specjalnych i świątecznych zaproponowaliśmy nieoficjalne dni Żyrafy i Szakala. Ich rolą jest pamiętanie, że chociaż czasem mamy skłonności do oceniania i krytyki, to jesteśmy obdarzeni empatią i możemy się nią nawzajem obdarzać.
  3. Grafiki, które stworzyła Marta Zabłocka możesz wyciąć i ozdobić nimi np. ściany. Zawieszone w ramkach będą Cię wspierać w codziennej praktyce empatii! Zyskujesz 12 wyjątkowych obrazków, które możesz też komuś podarować.
Uwaga! Kalendarz był dostępny TYLKO w przedsprzedaży w terminie do 14.05.2018. 
Kalendarz z cytatami Marshalla Rosenberga Marta Zabłocka Polski Festiwal NVC
Kalendarz z cytatami Marshalla Rosenberga Marta Zabłocka Polski Festiwal NVC

Kupując kalendarz wspierasz społeczność NVC

Dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczymy w całości na wsparcie uczestników Festiwalu NVC w trudnej sytuacji materialnej.

 

Odbiór lub wysyłka

Odbiór osobisty od 31 maja do 3 czerwca 2018 na Polskim Festiwalu NVC w Ojrzanowie.
Odbiór osobisty w Warszawie (w umówionym wcześniej miejscu) po 4 czerwca 2018.
Odbiór osobisty w Łodzi w Fundacji 4 Kroki po 4 czerwca 2018.
Wysyłka listem poleconym za dodatkową opłatą po 4 czerwca 2018.

Festiwal społeczności NVC dedykowany jest ludziom, którzy chcą otwierać serca na siebie i na innych, i budować razem świat oparty na potrzebach. Wesprzyj nas, a sobie spraw wspaniałą pamiątkę, która zostanie z Tobą dłużej niż rok kalendarzowy!